איטום וזיפות גגות מקצועי

בכדי להבטיח לעצמכם חורף חם ויבש, עוד בקיץ כדאי לתקן נזילות שונות. באמצעות זיפות גגות, יריעות ביטומניות ושיטות נוספות, ניתן לאטום נזילות בהצלחה. אז מה עוד חשוב לדעת על חברות איטום מומלצות? בואו נדבר איטום גגות.

בין אם אתם צריכים לתקן נזילות במרפסת, בגג או בקירות חיצוניים למבנה, חובה להסתייע בחברת איטום מומלצת. חברת איטום גגות מומלצת תבצע תיקוני זיפות (זפת) במבנה, בכדי להבטיח את החורף החם שלכם. במקרים רבים, יש צורך להיעזר גם בשיטה של סנפלינג עבור תיקוני נזילות, מה שמצריך גם היתר עבודה בגובה.

זיפות גגות, איטום גגות ומרפסות

זיפות מרפסות, זיפות תקרות ועבודות איטום מבנים עם סנפלינג מצריכות מקצועיות רבה, היות ומדובר בעבודה לא פשוטה בכלל. כשאתם מזמנים את אנשי המקצוע, האבחון המוקדם של האוטמים הוא הכרחי. כאשר יהיה צורך לאטום בעזרת יריעות ביטומניות, יש לוודא כי חומרי האיטום שקיימים כרגע במבנה אינם דוחים את היריעות.

במילים אחרות, ישנם חומרי איטום מסוימים אשר דוחים חומרי איטום מסוגים אחרים, מה שמצריך ידע בנושא והתאמה של חומרי האיטום. אם למשל תחליטו שאתם רוצים לזפת את המרפסת או את הגג, חשוב לבדוק שאתם לא מזפתים על גבי חומרים אקריליים שונים.

זפת לאיטום וחומרי איטום גגות מומלצים נוספים

לרוב, חומרים אקריליים ידחו על ידי זפת ולהיפך. זפת לאיטום היא חומר גלם מעולה עבור איטום מוצלח, בין אם אתם צריכים לבצע זיפות תקרות או זיפות מרפסות, זיפות גגות ותיקון סדקים במבנה. באמצעות זפת מניתן לתקן סוגים שונים של נזילות, במיוחד נזילות המתרחשות בקירות חיצוניים.

כשיש צורך להגיע אל הקירות החיצוניים של המבנה, חברת איטום גגות מומלצת תשתמש בחבלי סנפלינג. תיקון נזילה סנפלינג ע"י חברת איטום מומלצת, הוא סוג תיקון שעשוי להיות מורכב למדיי. בעת תיקוני נזילות בקירות חיצוניים סנפלינג, האוטם מתמודד עם תנאי עבודה לא פשוטים.

מדוע עבודת איטום מרפסות סנפלינג מורכבת יותר?

בעוד שלאוטם אין קרקע יציבה תחת רגליו, הוא גם צריך להתמודד עם תזוזות בעוצמות שונות (תלוי גם במזג האוויר) של חבלי הסנפלינג. אין ספק כי מדובר באתגר, וזו הסיבה שעליכם להסתייע בטובים ביותר. כל ניסיון לתקן נזילות בקירות חיצוניים, חייב להתבצע באמצעות חברת איטום מומלצת בלבד.

את כל תיקוני הנזילות במבנה, בין אם נזילות בתקרה או במרפסת ובגג, מומלץ מאוד לבצע עוד בקיץ. שימו לב שבחורף, תיקון נזילות יהיה לרוב יקר יותר. בחורף, אוטמי גגות מתמודדים עם עבודה הרבה יותר מורכבת, מה שמצריך עלייה בתמחור מלאכת האיטום. כשיש לבצע זיפות על גג, חברת האיטום קודם כל צריכה להסיר מכשולים שונים, כמו למשל מרזבים וסולמות גג.

איטום גגות בחורף מורכב יותר מאשר איטום בקיץ

מעבר למרזבים ומכשולים נוספים, במקרים רבים יהיה צורך להסיר את האיטום הנוכחי. אם בעבר זיפתם את הגג, ישנו הסיכוי שתוכלו לעבור עם זפת חדשה על הזפת הישנה. במילים אחרות, ייתכן שהזפת הישנה לא תדחה את הזפת החדשה.

 

כשמסירים חומרי איטום בחורף, העבודה נעשית הרבה יותר חלקלקה, מסוכנת ומורכבת. בשל זאת, מחירי איטום גגות בחורף אכן קופצים מעלה. זפת לאיטום היא חומר גלם מומלץ ביותר, בין אם יש צורך לבצע זיפות מרפסות או זיפות גגות. אתם מוזמנים כבר היום ליצור קשר עם חברת איטום מקצועית ומומלצת, לקבל הצעת מחיר ולצאת לדרך. החורף הקרוב עומד להיות חם, יבש ונעים, הודות לכך שתפעלו מבעוד מועד ותתקנו את הנזילות במבנה. 

תוכן עניינים

Picture of בראל שטיינפלד
בראל שטיינפלד

קבלן איטום עם ניסיון של 30 שנה - אוטם מורשה

יש לכם נזילות מים במבנה?

צרו קשר וניתן הצעת מחיר לאיטום

איטום גגות מקצועי
איטום מבנים
דילוג לתוכן