איטום מבנים ותיקון נזילות

איטום מבנים ותיקון נזילות מצריך הבנה עמוקה בשיטות העבודה השונות, בסוג חומרי הגלם ועוד. חברת איטום מומלצת מגיעה אליכם, מאבחנת את מצב המבנה, הגג או המרפסת, מסלקת מכשולים שונים ומבצעת איטום מחודש. אז מה חשוב לדעת לפני תיקון נזילות שונות?

הגיע הערב, אתם מכינים לעצמכם כוס תה חם ומתיישבים אל מול הטלוויזיה, רק בכדי לגלות נזילה בתקרה. תיקון נזילות מצריך הסתייעות באנשי המקצוע הנכונים, חברת איטום גגות בהמלצה חמה. מדוע בהמלצה? מכיוון ואם תסתייעו בחברת איטום חובבנית, אתם עשויים לבזבז את כספכם לחינם. למשל, אם על גגכם מותקנות יריעות ביטומניות מסוגים שונים, יש לזכור שאיטום נוסף על יריעות אלו יהיה חייב להיות מסוגי חומרים זהים. במילים פשוטות יותר, כאשר מבצעים איטום גגות, חשוב לבדוק אילו חומרי איטום כרגע מותקנים במבנה. במקרים רבים, חומרי איטום מסוימים דוחים חומרי איטום אחרים, מה שיוביל לאיטום לא מוצלח. 

איטום מבנים

חברת איטום מבנים מומלצת עבור איטום מרפסות וגגות

יש לשים לב, בין אם אתם צריכים להסתייע בחברת איטום עבור תיקון נזילות במרפסת (בעזרת סנפלינג), תיקון נזילה בתקרה או תיקוני נזילות מכל סוג אחר, בכל מקרה התיקון יהיה זול יותר בקיץ. מדוע  תיקון נזילות בקיר ובגג זול יותר בקיץ? לא מתוך כך שאוטמי הגגות שלכם מתעצלים לעבוד בחורף ודורשים יותר כסף.

הסיבה לכך שאיטום יקר יותר בחורף, היא שבחורף העבודה של האיטום הרבה יותר מורכבת. כאשר חברת איטום מומלצת מגיעה אליכם, עליה להתמודד עם הסרתם של מכשולים שונים, כמו למשל מרזבים וצינורות, סולמות, צלחות לוויין, ריהוט ועוד.

 

תהליך העבודה של איטום מבנים ותיקון נזילות בקירות ובגגות

לאחר שמסירים את המכשולים הללו, יש לבדוק את מצב האיטום הנוכחי. אם מדובר על גג הבית, במקרים רבים קיימות יריעות ביטומניות. אם לא קיימות יריעות מסוג זה, ייתכן ובוצע אצלכם איטום בעזרת זיפות או בשיטות נוספות.

בעוד שישנם מספר סוגי גגות, כמו למשל גגות בטון וגגות מרוצפים, גגות רעפים ומתכת, ישנם גם סוגים שונים של חומרי איטום. מעבר לשימוש בחומרי גלם כמו יריעות ביטומניות וזפת, ניתן גם לבצע איטום מוצלח בעזרת חומרים אקריליים שונים (עלי התזה ומריחה).

חומרי גלם שונים עבור איטום גגות מקצועי של מרפסות וגגות

לרוב, שימוש בחומרים אקריליים מומלץ כשיש לתקן נזילות קטנות וסדקים בקירות הבית. כשצריך למשל לבצע איטום מרפסות (בין אם בקיץ או בחורף), במקרים רבים משתמשים בחומרים אקריליים וגם פוליאוריטנים.

חשוב לזכור דבר חשוב, במקרים רבים תיקון נזילה סנפלינג מצריך היתר עבודה בגובה. בכל מקרה בו אתם מסתייעים בחברת איטום, חשוב לבדוק את ההיתרים של החברה לעבוד בגבהים שונים (במידה ואתם אכן צריכים איטום קירות חיצוניים או איטום סנפלינג).

חשוב לא לדחות את התיקונים של הנזילות בבית

יש לזכור כי במקרים רבים, דחייה של תיקון נזילה בתקרה או בכל מקום אחר, עשויה להוביל לנזקים נרחבים יותר. בפעמים רבות גם השכנים ניזוקים מנזילות שונות שיש בביתכם. בכדי להימנע ממצבי ביש אלו, יש לבצע בדק בית פעם בשנה (המחמירים מבצעים פעמיים בשנה), שיכלול איתור נזילות, תיקון נזילות בקיר, בדיקת חומרי האיטום ועוד.

בעזרת מכשור טכנולוגי חדיש, ניתן לאתר גם נזילות המתרחשות בתוך קירות (כמו למשל פיצוצים של צינורות פנימיים). אם אתם צריכים להסתייע בשירותי חברת איטום עבור איטום קירות חיצוניים של המבנה, כדאי לזכור שדחייה של התיקונים הללו עשויה להוביל לחדירת מים אל תוך המבנה עצמו. הבטיחו לעצמכם חורף חמים ונטול נזילות במרפסת, תקנו נזילות עוד בקיץ. 

 

יש לכם נזילות מים במבנה?

צרו קשר וניתן הצעת מחיר לאיטום

איטום גגות מקצועי
איטום מבנים
דילוג לתוכן