איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות היא שיטת איטום חזקה ויעילה ביותר , איטום ביריעות ביטומניות נפוץ בדרך כלל לאיטום גג אך משמש גם לאיטום של קירות ורצפות. עמידות איטום הגג ביריעות ביטומניות על פי תו תקן יצרן היא 10 שנים ומעלה. בשונה מאיטום הגג בזפת הלקוח יכול להיות, בראש שקט למשך שנים ארוכות אין צורך לשמר ולבצע עבודות כל שנה בגג, למעט תיקונים מקומיים שעלולים להיווצר בשל מזג אוויר.

יריעות ביטומניות

נקודת התורפה ביריעות ביטומניות היא, באזור החיבורים של היריעות, לכן יש לעבוד בצורה יסודית נקייה עם המבער ולדאוג לאיטום איכותי. כמו כן גם הרולקות- אזור החיבור בין הקירות לגג ואזור צינורות האוורור וביוב הינם נקודות רגישות, הפתרון הוא הלחמה של היריעות בצורה איכותית ומריחת מסטיק אקרילי חומר משחתי.

יריעות ביטומניות נשחקות ומתייבשות עקב מזג האוויר במשך השנים לרוב בין 10 שנים, במידה ואחת היריעות התנפחה ומדובר בגג שנאטם לפני 3-4 שנים מומלץ לבצע תיקון מקומי לעיתים היריעות מתנפחות משום שלא עשו עבודה יסודית לא הלחימו את היריעות כנדרש.

במידה ועברו יותר מעשר שנים לא משתלם לבצע תיקונים מקומיים ביריעות, ולכן יש לבצע איטום של כל הגג ביריעות ביטומניות. ישנם שני סוגי יריעות ביטומניות: APP ו- SBS.  דרשו יריעת APP 5 מ”מ בעלת עמידות גבוהה לשמש ולחום

איטום גג עם יריעות ביטומניות

יתרונות איטום גגות ביריעות ביטומניות על זיפות גגות

  • איטום ביריעות ביטומניות הינה שיטה חזקה ויעלה, שלא מצריכה טיפול ותחזוקה שוטפת, הלקוח נשאר בראש שקט לשנים רבות בין 8-10 שנים בניגוד לשיטות איטום אחרות המחייבות טיפול של הגג כל שנה.
  • יתרון נוסף לאיטום ביריעות ביטומניות הוא, שהן לבנות. במדינה חמה כמו שלנו זהו יתרון משמעותי. בימים חמים מאוד אפשר לראות שיש הבדל גדול בין איטוום ביריעות ביטומניות שלא קולטות חום מאשר זיפות גג עם זפת שחור שקולט חום וחם לכן ב4-8 מעלות יותר. דבר זה מגדיל את הוצאות החשמל על קירור בקיץ.

מאת: בראל שטיינפלד – קבלן איטום מורשה

מתאים לאיטום של בניינים, בתים משותפים, מבני ציבור, גגות קלים, גג איסכורית, אולמות ספורט ומחסנים

Picture of בראל שטיינפלד
בראל שטיינפלד

קבלן איטום כבר 30 שנה עם תעודה של אוטם מורשה

יש לכם נזילות מים במבנה?

צרו קשר וניתן הצעת מחיר לאיטום

איטום גגות מקצועי
איטום מבנים
דילוג לתוכן